Aktuální opatření od 9. 10.

9.září 2020  |   Miroslav Ferkl  |   509x  |  

Vážení rodiče, milí žáci,


sledujte prosím aktualizovaná pravidla viz níže. 

V příloze najdete aktuální opatření MŠMT platná od 8. 10. resp. od 12. 10. 2020.


Děkujeme za ohleduplnost a přejeme nám všem hodně zdraví.


Aktualizovaná pravidla:

·         dodržujeme nejen ve škole základní hygienická pravidla a pravidla 3R (mytí rukou, roušky, rozestupy, dezinfekce, větrání prostor)

·         dítě, zaměstnanec školy i návštěvník s příznaky nemoci zůstává doma,

·         pokud se u někoho ve škole projeví příznaky nemoci, okamžitě informuje učitele,

·         nemocné dítě je vyzvednuto ze školy v co nejrychlejší možné době (ateliér školy),

od 10. 9. 2020

·         je povinné nošení roušek ve společných prostorách školy (chodba, toalety, jídelna),

·         vzhledem k tomuto opatření prosíme, aby žáci nosili od čtvrtka 10. 9. ve společných prostorách školy roušky (chodby, toalety, jídelna, ve třídách je žáci mít nemusí).

od 21. 9. 2020 

·         Jsme povinni zajistit, aby všechny osoby vstupující do budovy školy provedli dezinfekci rukou při vstupu do budovy.

od 5. 10. 2020 ·     

·         U 1. stupně základních škol a přípravné třídy základních škol se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu). Režim pro sportovní činnosti se nemění. 

·         U provozoven stravovacích služeb; především se jedná o rozestupy 1, 5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je omezen na 6 osob a současně nemůže být ve školní jídelně více osob, než je míst k sezení. Samozřejmě stále platí požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách.  

od 9. 10. resp. od 12. 10. 2020 

·         U 1. stupně základních škol se stávající režim nemění (v rámci vzdělávání se zakazuje zpěv — výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu; režim pro sportovní činnosti se nemění). 

·         Zařízení školního stravování musí s účinností od 9. října 2020 do 25. října 2020 (včetně) dodržovat povinnosti stanovené v usnesení vlády č. 2 a 3 pro provozovny stravovacích služeb: • Jedná se především o rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je nově omezen na 4 osoby (u dlouhých stolů může sedět více osob tak, že mezi skupinami nejvýše 4 osob je rozestup alespoň 2 metry). • Současně nemůže být ve školní jídelně více osob, než je míst k sezení (jinými slovy není možné, aby čekali žáci v řadě v jídelně na to, dokud se neuvolní místo u stolu). Stále platí požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách.

·         Podle usnesení vlády č. 1 je dále ve dnech 26. a 27. října 2020 zakázána osobní přítomnost žáků základních škol, středních škol, konzervatoří a základních uměleckých škol na vzdělávání. • Na tyto dny jsou pro výše uvedené druhy škol opatřením ze dne 8. října 2020, č.j. MSMT39185/2020-1, stanoveny dny volna. V těchto dnech tedy nebude probíhat ani distanční způsob vzdělávání. vyhlášené ředitelské volno se v tyto dny mění na dny volny.

·         Od 12. 10. upravujeme organizaci mimoškolních aktivit u některých kroužků.

Prosím Vás tímto o respektování pravidel.

Miroslav Ferkl

 

        

Projekty EU
Rozvojové aktivity ZŠ - Tvoříme společně

Evropské unie – Operační program Zaměstnanost
Evropské unie – Operační program Zaměstnanost

EU - Pospolu u stolu
EU - Pospolu u stolu

EU - Místo kde žijeme
EU - Místo kde žijeme

Napište nám
Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.

Zobrazit vše

Kalendář akcí

Dnes je 15. ledna 2021
a svátek má Alice.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.